Hakkımızda

Hakkımızda – Doğa Rehberi

Doğa rehberi, hayatın monotonluğundan ve şehirlerin kalabalığından sıkılıp doğaya sığınmak isteyenler için hayata geçirilmiştir. Başta kamp rehberi ve gezi rehberi olmak üzere doğa sporlarına ve doğaya dair her şeye yer vermektedir. 

Hakkımızda söyleyeceğimiz her şeyi, doğaya kulak verdiğinizde duyabilirsiniz. Tüm keşmekeş kalabalıkları, beton yığını hapishaneleri, mutsuz toplulukları ve huzursuz sabahları geride bırakmanız konusunda sizlere ısrar ediyoruz. Yeşil patikalardan çıkarken ağaçlardan sarkan yasemin çiçeklerinin size merhaba demesini duymalısınız.

Sizlere, en sarp uçurumların güzelliklerini göstermek ve komşusu olacağınız uçurum çiçeklerinin tek başınalığının nasıl muhteşem bir his olduğunu tattırmak istiyoruz. Bazen bir denizin dalgasında bazense bir dağ eteğinde güne merhaba diyeceğiniz kamp çadırının fermuarı olmak istiyoruz.

Henüz keşfetmediğiniz ama görmek için can attığınız mavilikleri, dalga sesiyle çoban ateşi başında düet yapacağınız şarkıları ve yıldızları saymak için sabah ettiğiniz geceleri Doğra Rehberi olarak sizlere sunuyoruz. Tüm bu güzelliklere nal salmak için yapacağınız hazırlıkları eksiksiz kılmak için varız.

Hakkımızda – Doğa Rehberi

Doğa Rehberi, içeriği doğa olan tüm eylem ve etkenlere yer vermektedir. Doğa sporları, kamp, gezi ve doğaya dair tüm güzellikler için rehber olmak amacındayız. Başta Türkiye olmak üzere Dünya’nın keşfedilmesi gereken doğal güzelliklerini sizlere tüm detayları ile sunuyoruz.

Doğa Rehberi, alışılagelmiş bir çok gezi ve seyahat sitesinin aksine, hiçbir kurum ve kuruluş ile bağlantılı değildir. Sitemiz üzerinde sunulacak ve yer alacak rehberlerde de hiçbir zaman ve hiçbir şekilde tek bir işletmenin dahi reklamı yapılmayacaktır. Amacımız sizlere doğa güzellikler ve doğa sporları hakkında bilgi vermek ve rehber olmaktır.

Doğa Rehberi gönüllü doğa severler tarafından hayata geçirilmiştir. Yine bizler gibi doğa tutkunu olanlar için rehber olmaktan, sizlere merak ettiklerinizi ve deneyimlerimizi paylaşmaktan mutluluk duyuyor olacağız. Sizlerde bize katılmak, doğa rehberinin içerik üreticisi ve yeni bir rehberi olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca merak ettiğiniz ve doğa rehberi sitesinde bulamadığınız konular hakkında bizlere ulaşmanız durumda, sizlere konu hakkında en sıra sürede dönüş yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

İletişim : iletisim@dogarehberi.net